sobota, 22 września 2018

Mój ogród wspomnienie lata

Witam Kochani. Lato w tym roku fantastyczne, długie i słoneczne zadowoliło najgorszych maruderów. Mimo suszy i słabych zbiorów zbóż na rynku całe mnóstwo owoców i warzyw.
Poza częstym podlewaniem ogródka nie było większych problemów a sporo zachwytów: bujne kwitnienie cudnych róż już pod koniec maja...


Zapraszam na krótki filmik poniżej: LINK


Mój mały różany ogródek najpiękniej prezentował się na początku czerwca. Bajkowe pachnące kwiaty New Dawn powalały delikatnym różem, przenosząc w romantyczny świat. Mimo mszyc, których sporo usunęłam ręcznie róże zdążyły oddać całe piękno.
Uwielbiam tez kilka kępek lawendy, do której tak chętnie zlatują się różnej maści motyle i owady. Można gapić się na to całe pracowite towarzystwo długimi godzinami.


Ciekawa jestem Kochani Waszych wspomnień z minionego lata. Które z roślin budzą Wasz podziw bądź przy których blisko uwielbiacie po prostu wypoczywać. Napiszcie o tym koniecznie. 
Pozdrawiam Weronika

3 komentarze:

 1. O tak! W tym roku lato było bajeczne. Może trochę za gorące ale długie i piękne... cudownie było. Nie wiem jakie kwiaty mnie zachwyciły, bo lato przyszło razem z wiosną i nie bardzo miałam czas na prace ogrodowe bo było zbyt duszno i parno, ale i tak pławiłam się szczęściem po prostu lata...
  twoje róże są przepiękne :)
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. These pink flowers are so beautiful! I love the hue of their petals. Nice photo that you took at the end with the butterfly on the flower! Thanks for the share, have a fantastic rest of your day. Keep up the posts.

  World of Animals

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za cudowny spacer po Twoim magicznym ogrodzie !!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Pytaj, oceniaj i doradzaj ...